پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  رنگ باختن نگاه چپ و راست با ملاک انقلابي گري
نماينده مردم تهران در مجلس هشتم با اشاره به اينکه « جبهه مردمي نيروهاي انقلاب اسلامي» بر حسب ضرورت امروزِ انقلاب اسلامي و نظام، شکل گرفته است، خاطرنشان کرد: اين جبهه مردمي، بر پايه تجميع نيروهاي وفادار به انقلاب تلاش مي کند ظرفيت مردمي و نخبگاني کشور را در جهت پيشبرد اهداف نظام و انقلاب به خدمت بگيرد.
  فقط بيست
پاسخي مي خواست از من سائلي/چيست شرح حال ياران علي (ع)؟/گفتمش بشنو ز من اي هوشيار/شرح حال مومنين رستگار/هر که باشد شيعه ي خاص علي(ع)/ره نمي پويد به جز راه وليّ/لب چو بگشايد نگويد جز صواب/روشني بخشد شبيه آفتاب/راه و رسم او طريق اعتدال/ره نپيمايد مگر راه کمال/متقي يعني تواضع پيشگي.
  مردم، نجيبانه به تشييع آمدند
ملت قدرشناس ايران اسلامي به زيبائي تمام، در بدرقه جنازه مرحوم رفسنجاني شرکت و اجازه ندادند برخي فتنه گران سال 88 و خناسان فضاي روحاني تشييع جنازه يار امام را با شعارهاي افراطي ملتهب نمايندهر چند که فرياد برخي از فرزندان آن مرحوم، در 8 ماه فتنه سال 88 بلند بود وبا حماسه به ياد ماندني مردم در نهم دي خاموش شد.
  آيا اشرافيت هم خواهد مرد؟
نيت صادقانه در طول اسلام و انقلاب، ضربات زيادي زده و صدمات فراواني به بار آورده که يکي از آنها رشد اشرافي گري و مصرف زدايي است. برخي مسئولين اجازه دادند تا هرکس هرکاري مي خواهد بکند، تا کمي از اين سختي ها جبران شود. و اين همان رشد اشرافيگري و مصرف زدگي است.
  سنگيني بختک اعتياد بر سلامتي، زيبايي و شخصيت زنان
براساس پيش بيني سازمان ملل در سال هاي آينده، بيشترين مصرف مواد مخدر در ميان زنان مي باشد. اما چرا؟بر اساس آمار جهاد دانشگاهي يک ميليون و 325 هزار نفر در ايران معتاد وجود دارد که 3/9 درصد از اين تعداد زنان و 7/90 درصد را آقايان تشکيل مي دهند.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003